Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Avlu Fragman

<< 7 8 9 10 11

Avlu 24. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Yüksel Aksu
Senaryo: Seda Altaylı Turgutlu
Kanal ve Yayın Günü: Star tv - Perşembe - 20:00
Avlu Oyuncuları:
Demet Evgar Demet Evgar (Deniz)
Ceren Moray Ceren Moray (Azra)
Kenan Ece Kenan Ece (Murat)
Nursel Köse Nursel Köse (Kudret)
Avlu Konusu:

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı, Yüksel Aksu'nun yönetmenliğini üstlendiği Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Avlu perşembe akşamları Star Tv'de...
Avlu muhteşem sezon finali ile reyting mücadelesine kısa bir ara verdi. Geçtiğimiz sezon finalinde Deniz, öldürülen kızının sevgilisinin Kudret'in oğlu olduğunu öğrenmesinden itibaren kızı için duyduğu üzüntü ve keder yerini artık intikam ve nefrete devretmiştir.

Yorum Yap

Avlu dizisine 11 Yorum Yapıldı
 1. Nezrin: Deniz aferin iyi
 2. Müjde: Dizi cok güzel:-):-):-)
 3. Kader inan: Çok Güzel bi dizi merakla yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum emeklerine sağlık muhteşem
 4. Özgür keskin: Bu dizi devam etsin çok güzel sabirsizlikla bekliyoruz birazdaha güzel ve intikam modu başlıyor gibi oyuncular rollerini gerçek ötesi oynuyor hepsine bursadan kucak dolusu sevgiler basarilarinin devamini diliyorum bu yapımda emeği geçen herkese sonsuz tesekur ediyorum
 5. ayça: bütün dizileri yıktı geçti bence ödül almalı her bölüm bu kadar merakla beklenir ve bir bu kadar dizi dolu dolu geçer hiç uyuk lamadan seyrediyorum tebrikler hepsine
 6. Nuran: ecem ölmesin bi şekilde kurtarılsın asla bidaha seyretmem ecem ölürse zaten ecem için izliyoruz
 7. Neslihan: Avluyu izleyince keyif alıyorum heyecanlanıyorum ecem ölmesi erken oldu çok üzüldüm gerçekmiş gibi üzülüyorum devam çok güzel gidiyor
 8. Nuran: Evet çok güzel bir dizi o şarkı dişardaki radyodan hiç saçma değil bu dizi çok sevdim lütfen devam etsin
 9. Ateş: Hapishanediki radyodan çalınmadı o şarkı kudret adamına söyledi o başka radyodan istek yaptı izlediğimiz şeyi anlayalım dizi Harika
 10. Emel: Muhtesem dizi cok severek izliyorum radyo sadece o hapishanede ki mahkumlara calan yerdi fakat kudret kocasına şarkı armağan etti bazı sacmaliklari olsada konusu cok guzel❤️❤️❤️
 11. Mesude YILDIZ: AVLU DİZİSİ ÇEKİMLERİ NEREDEDİR? RİCA ETSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

Avlu Dizisi Özet

Avlu 24. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Deniz kızı Ecem'in intikamını her şeye rağmen nihayet almış ve Alp'i öldürmeyi başarmıştır. Fakat Deniz için yapması gereken tek bir şey kalmıştır. İçeride ise Azra ile Kudret arasında gerilim her geçen gün daha da artmaktadır. Tanıtımda Kudret'in telefonu çalıp tamam anne Deniz öldü denildiğini duymamızla Deniz'in gerçekten ölüp ölmediği büyük merak konusu olmuştur. Zerrin ise Azra ile Kudret savaşını ne yapıp edip engellemek zorundadır.

Avlu 22. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Yaptığı mükemmel planı sayesinde ceza evinden kaçmayı başaran Deniz'in şimdi tek hedefi Alp'i bulup öldürmek olacaktır. Deniz'in hapisten kaçması Zerrin'in bakanlıkla başının belaya girmesine neden olmuştur. Kendisini öldürmek için geldiğini öğrenen Alp ise Deniz'e tuzak kurmuş ve Deniz'de adım adım bu tuzağa doğru ilerlemektedir. Deniz'in başına ne gelecek? Deniz'e yardım eden gizemli kişi kim?

Avlu 20. Bölüm'de Bizi Neler Bekliyor? 15 Kasım Perşembe

Azra'nın Nihan Müdürü öldürdüğü gerçeğini öğrenen Deniz ile aralarında gerginlikten faydalanmak isteyen Zerrin bu durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Diğer yandan Deniz kızının intikamını alabilmek için hazırladığı planın ayrıntılarını kimseye atlatmayarak planının tıkır tıkır işlemisini sağlar. Fragmanda Kudret ile dövüşen Deniz, Kudret'i öldürecek mi? Yoksa Zerrin müdüre verdiği sözümü tutacak.

Avlu 19. Bölüm'de Bizi Neler Bekliyor? 8 Kasım Perşembe

Nihal müdürü öldürme suçundan ceza evinde olan Deniz, Nihal'i öldürenin Azra olduğunu öğrenince kesin emin olmak için Azra ile konuşunca bir kez daha yıkılır. İki iyi dost olan Azra ve Deniz'in yolları ayrılıyor. Aralarının bozulduğunu öğrenen Zerrin müdür bu fırsatı kendi lehine çevirmek için neler yapacak? Deniz şimdi Azra'dan intikam mı alacak?

Avlu 18. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 1 Kasım Perşembe

Ceza evinde çıkan isyandan sonra yaralar yavaş yavaş sarılmaya başlandı. Zerrin, Azra hakkında çok büyük bir sır öğrenecek!. Zerrin'in yaptıklarından sonra Zerrin hakkında araştırma yapan Murat neler öğrenecek? Diğer yandan ise Naciye kızını koruyabilmek için taktik değiştirmeye karar veriyor.

Avlu 17. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 25 Ekim Perşembe

Kudret'in güçlesinmesine gizliden yardım eden Müdire Zerrin'in amacı ne? Büyük bir çıkmaza giren Naciye, Kudret'in kızın mı sen mi? teklifine cevabı ne olacak. Zerrin'in yaptıkları ceza evinde iyice içinden çıkılamaz bir hale getirir. Ceza evinde büyük bir isyanın temelleri atılmıştır. Avlu'da çıkan bu büyük isyan'da kimler ölecek kimler kalacak?

Avlu 16. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 18 Ekim Perşembe

Alp'in gönderdiği kiralık katilden kurtulmayı başaran Deniz şimdide Kudret'i öldürmeye çalışmaktan dolayı hakim karşısına çıkacak. Deniz dipsiz bir kuyunun içindeyim batıyorum sürekli diye söylendiği sahneler bir hayli duygusal geçecek. Deniz'in davasında hakim nasıl bir karar verecek. Deniz için artık dışarıda bekleyen birisinin olmadığı için nasıl bir karar verileceğini takmaz ancak ölmeden önce ne yapıp edip Alp'i cezalandırmak ister.

Avlu 15. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 11 Ekim Perşembe

Deniz artık dışarıda kendisini bekleyen kızı olmadığı için içeride ne kadar kaldığının bir önemi olmadığını düşünmeye başlar. Müdire Zerrin ise hala kendisi için koğuşta olup bitenleri ona bildirecek bir ajan bulmaya çalışıyor. Alp, Deniz'i öldürmek için ceza evine bir kız gönderir. Koğuşa yeni gelen 3 kadın mahkum'dan Deniz'i öldürmeye çalışacak olan hangisidir? Deniz kendini korumayı başarabilecek mi?

Avlu 14. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 4 Ekim Perşembe

Zerrin'in uyguladığpı ceza şekli ceza evinde isyan çıkmasına sebebp olmuştur. Artık Zerrin'in de yeri garanti altında değildir. Zerrin çıkan isyanın ardından hammlelerini git gide artırmaya devam etmektedir. Deniz ise Alp'ten intikam alabilmek için büyük bir plan hazırlığındadır.

Avlu 13. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 27 Eylül Perşembe

Naciye'yi tarafına çeken Deniz kendisini ne Azra'nın nede Kudret'in anlayamayacağını sözlerine ekler ve Kudret'i yanına getirmesini ister. Kudret ve Deniz uzun zamandır yapamdıkları kozlarını paylaşırlar. Yaptığı son hamle ile tüm gözler Deniz'in üzerindedir.

Avlu 12. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor? 20 Eylül Perşembe

Kızı Ecem'i kaybettikten sonra aldığı sakinleştiricilerle zar zor ayakta durabilen Deniz, yeni müdür Zerrin'in Deniz'in yeniden hayata dönmesi için ilaçlarını almayı bıraktırır. Deniz artık sadece kızına yapılanların hesabını sormak için nefes almaktadır. Hayattan başka hiç beklentisi olmayan Deniz, Kudret'ten intikamını almayı başarabilecek mi?

Avlu 11. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Ecem'in son nefesini verdiği haberi Deniz'i yıkan son şey olur. Cezaevindeki kadınlar gelen haberle mahvolurlar. Biri hariç o kişi tabi ki Kudret. Kudret yaşananları keyifle izlemektedir. İçerdeki bu ölüm haberinden sonra sessizliği Hakan bozacaktır. Hakan ağzından kaçırdığı bazı kelimeler Deniz'in bir sonraki hamlesi için çok önemli bir aşama olacaktır.

Avlu 10. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Deniz şüphelerinde yersiz olmadığını çok acı bir şekilde anlamıştır. Uzun zamandır korduğu kızının hareketsiz bedeniyle karşılaşmıştır. Hayatta sahip olduğu en değerli kişiye Ecem'e verilen zararı bunu her kim yaptıysa ödetecektir. Yaşanan bu olay sadece Deniz için değiş cezaevi yönetimi için de değişim noktası olmuştur. Cezaevi yönetimi bu olayla birlikte daha tedbirli olacak ve mahkumlara daha sert bir uygulama içerisine girecektir.
Avlu 9. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Savcının babasıyla ilgili dosyayı ele geçirmesi üzerine Ecem de cezaevinde yerini almıştır artık. Deniz kızının da cezaevine düşmesinin ardından ne yapacağını bilemez. Kızını korumak isteyen Deniz eskisinden daha da hırçındır. Bir yandan şimdiye kadar gördüğümüzün daha sert bir tavrınu sergilemeye başlar bir yandan da herkesten şüphe etmeye başlar. Özellikle de kızı Deniz'le birlikte yeni gelen mahkum Merve'yle ilgili büyük şüpheleri vardır.
Avlu 8. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Ecem'in görgü tanığı olduğu olay başına büyük bir bela açar. Bu olay Alp'i bambaşka bir insana dönüştürmüştür. Ecem onunla nasıl savaşacağını bilememektedir. Üstüne üstlük karşısındaki tek düşmanı Alp de değildir. Kudret bu defa gözünü iyice karartmış bir halde etrafına dehşet saçmaya başlar ve hapishanede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi tekrar başarır.Anneler günü yaklaşmakta iken cezaevinde tatlı bir münakaşa başlamıştır.

Avlu 7. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Deniz büyük bir saldırıdan kurtulmuş ve artık kendi adına emin adımlar atmaya başlamıştır. Azra bu saldırıyı kimin yaptığını ve neden yaptığını öğrenince oldukça sinirlenir. Diğer yandan yanında güvenebileceği birinin olması onu mutlu eder. Bu sırada Kudret hem içerden hemde dışarıdan eski gücünü kaybeder. Kudret bu köşeye sıkışmışlık durumundan kurtulmak için yeni bir yol arar.Ecem Alp'le tanıştığı günden bu yana hiç bilmediği yönünü görür ve annesinin yokluğunda ilk kez bu kadar zor duruma düşer.
Avlu 6. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Odasında çalan telefonu açan Deniz kızının bir erkeğin ellerinde kullanıldığını öğrenince delirmiştir. Hem kızı için endişelenmekte hemde Kudret'e olan nefretiyle hareket etmektedir. Bu sırada ihanetler yaşanmakta istenmeye suçlar organize edilmektedir. İçerideki dengeler giderek değişir. Cezaevi yönetimini ele alan Melis Nihal cinayetinin gerçeklerini öğrenmek için elinden geleni yapar. Murat, Deniz'in masum olduğuna inanmak ister fakat şartlarını ortaya koyar.
Avlu 5. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Müebbet kararı sonrası Deniz'in hayalleri bir kez daha başına yıkılmıştır. Diğer mahkumlar ona umut vermeye çalışsa da büyük bir sorun vardır. Deniz ya bir daha kızını göremezse? Azra için de yıllar sonra bir görüş yapma vakti gelmiştir. Bu onu içten içe öldüren zehri akıtmak için son fırsattır. Azra büyük gerginlik yaşarken Kudret'i çok tehlikeli bir hale getirmiştir. Deniz ise bu ateşin tam ortasında kalmıştır. Deniz masum olduğunu ispatlayabilecek mi? Deniz kızını bir kez daha görebilecek mi?

Avlu 4. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Çıkan isyan sürecinde Nihal'in öldürüldüğü sırada kaybolan bilekliği Deniz'in yatağında bulunur. Cinayet delili olarak görülen bu bilekliğin varlığı Deniz'i sıkıntıya sokar. Azra ve ekibi dışında hiç kimse özellikle Murat Deniz'in masum olduğuna inanmak istemez. Cinayet soruşturması devam ederken kamera görüntülerinden çıkan sonuçlar oldukça şaşırtır. Bu sırada Azra'nın geçmişinden gelenler dert olmuştur.

Avlu 3. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Cezaevinde yaşanan kavga halen devam etmektedir. Kamuoyunun gözü tamamen cezaevine dönmüştür. Nihal'i bıçaklayarak öldüğü düşünülen Deniz'in sadece tek bir şahidi vardır. Ne kameralar nie içerideki o kadar mahkum hiç biri görmemiştir. Kanlar içerisinde hastaneye götürülen Nihal'in akıbeti ne olacak? Yaşananlar içerideki dengeleri nasıl etkileyecek? Deniz henüz nereye geldiğini neler yaşandığını anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerinden planlar oyunlar kurmaya başlamıştır.

Avlu 2. Bölüm'de Bizleri Neler Bekliyor?
Deniz eşinden sıklıkla şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışma sesleri silah sesiyle durulur. Deniz kavga sırasında Hakan'ı öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanır. Tutuklu olarak götürüldüğü cezaevinde Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumu olduğu gibi anlatmaktır. Fakat içeride kendi kurallarını oluşturmuş taraftarları kurulmuş birbirine düşman iki kadın arasında bulur kendini. Azra ve Kudret. Her iki kadın da Deniz'i aralarına alarak cezaevinde saflarını güçlendirmek için mücadele eder. Deniz'in tek isteği ise hiç bir belaya bulaşmadan en kısa zamanda buradan kurtulmaktır.